این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه کتاب کودک کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه کتاب کودک کتاب چاپی باستر خرگوشک عاشق یاد گرفتنه
باستر خرگوشک عاشق یاد گرفتنه

باستر خرگوشک عاشق یاد گرفتنه

پیتر بنتلی

کد کالا :
11,000 تومان

در این داستان باستر خرگوشک به همراه دوستانش مطالب جالبی درباره‌ی تاریخ اقوام مختلف یاد می‌گیرند. آموزگار از آن‌ها می‌خواهد یکی از اقوام تاریخی را انتخاب کنند، نمایشی ترتیب بدهند و درباره آن قوم برای هم‌کلاسی‌هایشان صحبت کنند.

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
انتشارات چکه
نام برند : انتشارات چکه
+ موارد بیشتر

پس از توضیحات معلم، باستر خرگوشک و دوستانش هر کدام انتخاب می‌کنند که دوست دارند چه کسی باشند و سپس با استفاده از کتاب‌های کتابخانه کلاسی و اینترنت مطالب جالبی درباره‌ی موضوع انتخابی‌شان پیدا می‌کنند. آن‌ها در جمع‌آوری مطالب و ساخت وسایل به یکدیگر کمک می‌کنند. باستر خرگوشک خود را به شکل وایکینگ‌ها در می‌آورد و کشتی وایکینگ‌ها را می سازد،  یکی از دوستانش شاهزاده خانم می‌شود و لباسی بلند می‌پوشد و کلاهی نوک تیز روی سرش می‌گذارد، دیگری تصمیم می‌گیرد مومیایی شود، اما نمی‌داند چه لباسی بپوشد، تا این‌که باستر خرگوشک فکری به ذهنش می‌رسد…

مخاطبان کوچک با خواندن داستان «باستر خرگوشک عاشق یاد گرفتنه» با روش‌ها و اصول اولیه پژوهش و همچنین ابزارهای پژوهش آشنا می‌شوند و می‌فهمند آموختن می‌تواند لذت‌بخش باشد. داستان به کودکان نشان می‌دهد به جای رقابت به هم کمک کنند و با هم یاد بگیرند.

کتاب «باستر خرگوشک عاشق یاد گرفتنه» برای اجرای نمایش توسط کودکان مناسب است.

مشخصات فنی

شابک

978-964-07-2302-9‬

موضوع

در این کتاب کودکان با روش‌ها و اصول اولیه پژوهش و همچنین ابزارهای پژوهش آشنا می‌شوند و می‌فهمند آموختن می‌تواند لذت‌بخش باشد.

ناشر

انتشارات چکه

مترجم

رضی هیرمندی

نویسنده

پیتر بنتلی

مشخصات فنی و ظاهری

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه
جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات سایت ما در خبرنامه ما عضو شوید