این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه کتاب کودک کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه کتاب کودک کتاب چاپی فارسی آموز نخودی 1
فارسی آموز نخودی 1

فارسی آموز نخودی 1

محمد هادی محمدی

کد کالا :
675,000 تومان

فارسى آموز نخودى 1، به نوآموزان کلاس اول دبستان، حروف و واژه ها را با بازى و شادى یاد مى دهد. در این مجموعه، کودکان زبان آموزى پایه را به شیوه ى خلاق و متفاوت مى آموزند.

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
انتشارات چیستا
نام برند : انتشارات چیستا
+ موارد بیشتر

فارسى آموز نخودى 1، به نوآموزان کلاس اول دبستان، حروف و واژه ها را با بازى و شادى یاد مى دهد. در این مجموعه، کودکان زبان آموزى پایه را به شیوه خلاق و متفاوت مى آموزند.

در این شیوه، نخودى به آن ها کمک مى کند تا براى آموختن زبان، کودک بمانند و نیاز نباشد که مانند آدم بزرگ ها بشوند. چون اگر آن ها بخواهند براى آموختن بزرگ شوند، مجبورند دنیاى شاد و شیرین کودکى را با آن همه بازى هاى رنگارنگ کنار بگذارند.

بسته‌ی فارسی آموز نخودی 1 شامل موارد زیر است:

  • کتاب خواندن
  • کتاب کارورزی
  • پوستر
  • نما کارت آموزش الفبا
  • لوح فشرده

فارسی آموز نخودی 1 : از پیش دبستان تا دبستان

آموزش خلاق از پیش از دبستان آغاز مى شود. کودک با شنیدن داستان هاى کوتاه و زیبا و تصویرهاى گیرا به دنیایى سرشار از شادى و لذت گام مى گذارد.

ما به مربیان مهدکودک ها و آمادگى ها مى گوییم: فارسى آموز نخودی را به کلا س هاى خود ببرید و داستان هاى کوتاه نخودى را براى کودکان بخوانید.

آن ها مى پرسند: فارسی آموز نخودی 1؟ آموزش الفبا پیش از دبستان؟

ما مى گوییم: به کودکان الفبا یاد ندهید! براى آن ها داستان هاى کوتاه نخودى را بخوانید. کودکان گوش مى دهند و تصویرها را تماشا مى کنند. آن ها از داستان لذت مى برند و از شما مى خواهند که بارها و بارها براى شان بخوانید. سپس خود داوطلب مى شوند داستان ها را بیان کنند. شنیدن و بیان کردن، گام هاى نخست در آموزش سوادند.

آن ها مى گویند: ما براى بچه ها کتاب داستان مى خوانیم و قصه هم مى گوییم، فارسی آموز نخودی 1 چه امتیازى دارد؟

ما مى گوییم: داستان بخوانید و قصه هم بگویید. اما فارسی آموز نخودی 1 را نیز به کلاس ببرید. متن هاى آن کوتاه است و ماجراهاى شخصیتى واحد به نام نخودى را بیان مى کند. زبان آن ساده است و واژه ها هدفمند گزینش شده اند. به همین سبب، کودک راحت تر مى تواند داستان شخصیتى کوچک و دوست داشتنى همچون خود را بیان کند. این توانمندى به او اعتماد به نفس مى دهد. کودک در بیان دوباره ى داستان، از تخیل خویش کمک مى گیرد و واژه ها یا جمله هایى را از خود به داستان مى افزاید. این تمرین، قدرت تخیل کودک را تقویت مى کند. داستان ها مایه ى طنز دارند و به کودکان شادى مى بخشند. لذت از داستان، در آن ها انگیزه ى آموختن سواد را دوچندان مى کند.

در فارسی آموز نخودی 1، کنار هر متن داستانى، واژه هایى همراه با تصویر آمده اند. کودک با بازشناسى تصویرها، دامنه ى شناخت از پیرامون خود را افزایش مى دهد.

در پایان کتاب کارورزىدر فارسی آموز نخودی 1، شمارى داستان نیمه تمام وجود دارد که بزرگسالان براى کودکان مى خوانند و آن ها با تخیل خود داستان را به پایان مى رسانند. بدین سان، کودکان پیش دبستانى با اعتماد به نفس، ذهن خلا ق و شوق بسیار، در حالى که در بیان واژها، عبارت ها و جمله ها و تصویرخوانى توانمندتر شده اند، به پیشباز کلا س اول مى روند.

در شیوه ى آموزش خلاق از راه ادبیات کودکان، نخودى دنیاى شاد و شیرین کودکى را با داستانک هایى بامزه پیوند مى زند تا کودک، دنیاى بازى را کشف کند. هر کودکى که دنیاى بازى را کشف کند، خودش و دنیاى بزرگ پیرامونش را بیشتر مى شناسد.

در فارسی آموز نخودی 1، نخودى کوچک کوچک، آموزش را ساده کرده است، چون او مى داند که کودکان دنیاى ساده را بهتر و بیشتر مى فهمند و در این دنیاى ساده، احساس آرامش و آسایش بیشترى دارند.

در فارسی آموز نخودی 1 نخودى با حروف الفبا دوست است. او کوشش مى کند این دوستى را گسترش دهد و همه ى کودکانى را که مى خواهند فارسى بیاموزند، با این زبان دوست کند.

یادمان باشد، درست آموختن زبان، پایه ى آموزش دانش هاى دیگر است.

مشخصات فنی

موضوع

به نوآموزان کلاس اول دبستان، حروف و واژه ها را با بازى و شادى یاد مى دهد.

تاریخ چاپ

1398

ناشر

انتشارات چیستا

نویسنده

محمد هادی محمدی

مشخصات فنی و ظاهری

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه
جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات سایت ما در خبرنامه ما عضو شوید