این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه کتاب کودک کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه کتاب کودک کتاب چاپی بسته‌ی آموزگار کودک خود باشیم – دوم دبستان (اصلی)
بسته‌ی آموزگار کودک خود باشیم – دوم دبستان (اصلی)

بسته‌ی آموزگار کودک خود باشیم – دوم دبستان (اصلی)

کد کالا :
587,340 تومان
خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
انتشارات چیستا
نام برند : انتشارات چیستا
+ موارد بیشتر

«بسته‌های آموزگار کودک خود باشیم» شامل کتاب‌های داستان و غیرداستانی هستند که برای گروه‌های سنی مختلف و بر اساس سرفصل‌های بعضی از کتاب‌های درسی از پایه‌ی اول تا ششم دبستان و نیز کودکانی که در دوره‌ی مهدکودک و پیش دبستان هستند، دسته‌بندی شده‌اند. در بسته ی آموزگار کودک خود باشیم – دوم دبستان، کتاب‌های مناسب با موضوعات کتاب‌های درسی پایه‌ی دوم انتخاب شده‌اند.

به دلیل شرایط ویژه‌ی مدارس در سال تحصیلی جدید، تصمیم گرفتیم بسته‌های «آموزگار کودک خود باشیم» را برای شما آماده کنیم. این بسته‌ها با دو عنوان «اصلی» و «تکمیلی» ارائه شده‌اند. بسته‌های اصلی با رویکرد آموزش خلاق فارسی و ریاضی از راه ادبیات کودکان تهیه شده‌اند که به صورت گام‌به‌گام مفاهیم فارسی و ریاضی را به کودکان آموزش می‌دهند. بسته‌های آموزش خلاق شامل کتاب خواندن، کتاب کار، فلش کارت و کتاب راهنما هستند که به شما کمک می‌کنند در خانه آموزگار کودک خود باشید.

همچنین کتاب‌های بسته‌های تکمیلی با توجه به موضوعات کتاب‌های درسی و با رویکرد آموزش غیرمستقیم از طریق داستان انتخاب شده‌اند. این بسته‌ها در کنار کتاب‌های درسی روند آموزش را تکمیل می‌کنند. خواندن کتاب‌های داستان همراه با لذت، به کودکان کمک می‌کنند تا درک بهتری از مفاهیم کتاب‌های درسی داشته باشند و ارتباط بیشتری با آن‌ها برقرار کنند.

مشخصات فنی

موضوع

شامل کتاب‌های داستان و غیرداستانی است که برای گروه‌های سنی مختلف و بر اساس سرفصل‌های بعضی از کتاب‌های درسی از پایه‌ی اول تا ششم دبستان و نیز کودکانی که در دوره‌ی مهدکودک و پیش دبستان هستند، دسته‌بندی شده‌ است.

ناشر

انتشارات چیستا

مشخصات فنی و ظاهری

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه
جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات سایت ما در خبرنامه ما عضو شوید