این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه کتاب کودک کاملا محفوظ می باشد

آقای اسب دریایی
جدید

آقای اسب دریایی

اریک کارل

کد کالا :
45,000 تومان

خانم و آقای اسب دریایی با جریان آب دریا به آرامی جلو رفتند. خانم اسب دریایی شروع کرد به وول خوردن و این‌ور و آن‌ور شدن. خانم اسب دریایی گفت: “وقت تخم‌ریزی است”.

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
+ موارد بیشتر

«آقای اسب دریایی» داستانی تصویری برگرفته از یک واقعیت علمی درباره‌ی زندگی ماهیان است. اریک کارل با خلاقیت خود این موضوع جالب را در قالب داستان برای کودکان نوشته است. یک روز وقتی خانم اسب دریایی تخم‌ها را برای مراقبت و نگه‌داری به آقای اسب دریایی داد، آقای اسب دریایی گردش‌اش را جریان آب دریا شروع کرد و یک به یک با ماهیانی رو به رو شد و گفت‌و‌گو کرد که مانند خودش پدر بودند و از تخم‌های‌شان مراقبت می‌کردند. در اغلب خانواده‌های ماهیان، مادر بعد از تخم‌ریزی، تخم‌ها را به حال خود رها می‌کند، اماخانواده‎هایی هم وجود دارند که نه تنها تخم‌ها را رها نمی‌کنند بلکه جالب این است که پدر از تخم‌ها مراقبت می‌کند. اسب دریایی، تیلاپیا، پیشانی پرور، لوله‌ماهی، سَرگاوی، خروس ماهی و … از جمله این خانواده‌ها هستند.

درباره نویسنده: اریک کارل طراح، نویسنده و تصویرگر امریکایی است که بیش از 70 عنوان کتاب برای کودکان و خردسالان تصویرگری کرده است. کودکان در کتاب‌های اریک کارل به بازی فعّال در کنار خواندن داستانی لذت‌بخش و آموختن مفاهیم متفاوت فراخوانده می‌شوند. عناصر جانبی کتاب‌های کارل، هیچ‌یک برای فریب و جلب خواننده نیستند. همه این عناصر به پیشرفت و گسترش داستان کمک می‌کنند و با آن پیوند دارند. این ویژگی، کتاب‌های کارل را به اسباب‌بازی‌های خواندنی و کتاب‌هایی برای بازی تبدیل کرده است. از مشهورترین آثار او می‌توان به کتاب «از فرق سر تا نوک پا»، «روباه قرمز سلام»، «آقای اسب دریایی»، «آفتاب‌پرست عجیب» و «کلوچه خوشمزه» اشاره کرد.

مشخصات فنی

شابک

9786227385212

موضوع

داستانی تصویری برگرفته از یک واقعیت علمی درباره‌ی زندگی ماهیان است.

تاریخ چاپ

1401

ناشر

انتشارات بازی و اندیشه

مترجم

ندا خوشقانی

نویسنده

اریک کارل

مشخصات فنی و ظاهری

نوع جلد

نرم

تعداد صفحه

36

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه
جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات سایت ما در خبرنامه ما عضو شوید