این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه کتاب کودک کاملا محفوظ می باشد

درباره سایت کتاب کودک

ایده سایت کتاب کودک

پس از تغییر سبک و روال خریداری محصول و به خصوص کتاب برای مخاطبین آن از خرید حضوری به خرید اینترنتی و پس از راه اندازی موفق چندین وب سایت فروش اینترنتی کتاب توسط موسسن و ایده پردازان سایت کتاب کودک، خلا یک بستر معرفی تخصصی و فروش آنلاین کتاب کودک که فارغ از هیاهوی تبلیغات و بدون در نظر گرفتن ناشر و تهیه کننده اقدام به ارائه یک کتاب خوب برای کودک کند، حس میشود.

موسس و ایده پرداز اصلی سایت کتاب کودک بر این باور بودند که بزرگترین سوال و ابهام والیدینی که قصد خرید کتاب برای کودک خود را دارند، این است که چه کتابی را از چه انتشاراتی برای کودک خود بخوانیم؟

هدف اصلی سایت کتاب کودک هم پاسخ به همین سوال است، ما در سایت کتاب کودک به شما کتاب هایی را معرفی می‌کنیم که مطمئن هستیم به عنوان یک کتاب مفید و موثر برای کودک شما شناخته می‌شود.

علی رغم اینکه تمامی کتاب های کودک از تمامی ناشرین در سایت ما به عنوان محصول قابل خریداری اضافه شده اند، اما فقط کتاب ها و محصولات فرهنگی که تیم ارزیابی سایت کتاب کودک درباره کیفیت آن‌ها به نتیجه رسیده باشد، به عنوان کتاب قابل خریداری برای مشتریان، در سایت موجود می‌شوند و قیمت گذاری می‌شوند. 

در نهایت ایده اصلی کتاب کودک معرفی کتاب هایی است که ارزش خواندن آن‌ها برای کودکتان، بیشتر از نخواندن آن‌ها باشد.

موسس سایت کتاب کودک

دکتر عباس عموری، قائم مقام پیشین انتشارات علمی و فرهنگی و مدیر همزمان بخش فرهنگی انتشارات، به عنوان ایده‌پرداز و موسس برند اقدام به راه اندازی سایت کتاب کودک کردند. با ایشان بیشتر آشنا شوید ( مشاهده روزمه دکتر عباس عموری)

عکس دکتر عباس عموری، موسس و ایده پرداز سایت کتاب کودک

 هدف اصلی : معرفی یا فروش؟

  همانطور که پیشتر گفته شد، هدف اصلی سایت کتاب کودک، معرفی کتاب‌هایی است که خواندشان از نخواندشان سودمند تر استپ. ما باور داریم همه کتاب‌ها ارزش خواندن را ندارند، زیرا کتاب نیز به مانند تمامی کالاهای دیگر باید با توجه به سلایق، علایق، آرزوها، اهداف، ارزش‌ها و در نهایت پارامترهای اخلاقی و شخصیتی انتخاب شوند. در سایت کتاب کودک قرار بر این است که برای تمامی موضوعاتی که کودک و نوجوان به شکل روزمره با آن‌ها درگیر است، کتاب‌هایی معرفی شوند که به با توجه به سن، جنسیت و سایر پرسوناهای کودک، شخصی سازی شده اند.

در کنار این معرفی، ارائه یک بستر امن برای یک خرید سودمند با بهره‌گیری از یک سیستم توزیع هوشمند در دستور کار تیم مدیریت قرار دارد. ارائه تخفیف‌های متنوع روزانه و فصلی در کنار شرایط مختلف تحویل کتاب به خریداران وجه تمایز سایت کتاب کودک با سایر سایت‌های فروش اینترنتی کتاب خواهد بود.

 

نظرات

captcha Refresh
جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات سایت ما در خبرنامه ما عضو شوید