این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه کتاب کودک کاملا محفوظ می باشد

بساز و بتاز

بساز و بتاز

انتشارات پرتقال

کد کالا :
79,000 تومان

کتابی که می‌خوانید درباره‌ی دو دانش‌آموزی است که با کمک به یکدیگر در یک کار گروهی در مدرسه، دست به ابتکار می‌زنند و مبتکر می‌شوند. یکی از آن‌ها ابزار مکانیکی ساخت ماشین را می‌شناسد و دیگری با به پرواز درآوردن خیال، طرحی نو می‌دهد. آن‌ها ماشین جدیدی می‌سازند.

خرید با محصولات مشابه مقایسه کن
انتشارات پرتقال
نام برند : انتشارات پرتقال
+ موارد بیشتر

روی جلد کتاب «بساز و بتاز»، دختربچه و پسربچه‌‌ای به تصویر کشیده شده است که یکی در پشت فرمان هواپیما نشسته و یکی روی هواپیمای دست‌ساز خودشان ایستاده است. کتاب «بساز و بتاز»، درباره‌ی فعالیت گروهی دانش‌آموزان یک مدرسه است. رافائل و مایا دو شخصیت اصلی داستان، با یکدیگر در یک کلاس درس می‌خوانند. دوستی و همراهی آن‌ها زمانی با هم بیشتر می‌شود که در مسابقه‌ی مدرسه، نظم و پشتکارشان با قدرت آفرینندگی در هم ‌می‌آمیزد و حاصل آن، کار متفاوتی بر جای می‌گذارد. دوستی رافائل و مایا، دوستی نظم و پشتکار در کنار هنرمندانه دیدن است. حاصل این دوستی را در کتاب «بساز و بتاز» بخوانید. آن‌ها با کمک هم دست به ابتکار می‌زنند. در کتاب «بساز و بتاز» قرار است مسابقه‌ای در مدرسه برگزار شود و برای شرکت در آن مسابقه به هریک از دانش‌آموزان جعبه‌ای داده می‌شود که در آن ابزار و قطعات ساخت یک ماشین جای داده شده است. روز مسابقه فرا می‌رسد و همه‌ی دانش‌آموزان، ماشین‌هایی را که ساخته‌اند در مسابقه شرکت می‌دهند. ولی یکی از ماشین‌ها با بقیه متفاوت است که در نهایت در مسابقه برنده می‌شود. پس از اعلام نتیجه‌ی مسابقه و شادی، کتاب پایان می‌یابد، اما شوق آن دو هم‌کلاسی برای همکاری دوباره، با دیدنِ «قورباغه‌ی مبهوتی که از روی نیلوفر آبی جست زد توی آب» ادامه می‌یابد.

پیتر و پال دو شخصیت واقعی هستند و در کتاب «بساز و بتاز»، با نام رافائل و مایا با یکدیگر دست به ابتکار زدند. آن‌ها در صفحه‌ی تقدیم کتاب نوشته‌اند: تقدیم به تمام متفکران بزرگ که رفته‌اند تا بی‌نهایت و فراتر از آن. و تشکر ویژه از دن لو کلرک، معلم مطالعات اجتماعی کلاس دهمِ ما که بهمان دل و جرئت می‌داد ایده‌های نو در سر بپرورانیم.

کتاب‌های دیگری از این نویسنده:

بیا خیال ببافیم
چیزی بگو
با قلبت بنواز
باغ رُز

مشخصات فنی

شابک

9786222742713

تاریخ چاپ

1400

ناشر

نشر پرتقال

مترجم

پریسا هاشمی طاهری

نویسنده

پیتر اچ رینولدز

مشخصات فنی و ظاهری

تعداد صفحه

44

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه
جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و تخفیفات سایت ما در خبرنامه ما عضو شوید